توضیحات برای عکس ثبت نشده

تاسیس مجموعه رنگ رفاه اوایل دهه ۴۰ توسط جناب آقای امیر قلی آذری به شکل سنتی در شهر نجف آباد اصفهان راه اندازی و با برندهای از جمله یونیکو، سوپر لوکس وغیره به نام رنگ رفاه شروع به کار کرد. بعد از آن با پیوستن فرزند بزرگ ایشان جناب آقای محسن آذری به این مجموعه و گسترش این فروشگاه به عمده فروشی چسب و عمده فروشی رنگ موفقیت دیگری از فعالیت این فروشگاه رقم خورد. در ادامه این راه به یاری خدا و داشتن حدود ۵ دهه تجربه با ورود نسل سوم و همگرایی علم و تجربه و همچنین اقبال مشتریان عزیز مجموعه کم نظیر و جامع در استان اصفهان از برندهای پیشرو در صنعت چسب و صنعت رنگ و ملزومات همچنین تکمیل کمبودهای این صنعت از محصولات وارداتی این مجموعه با نام شرکت رنگین رفاه آذران با نگرش رفاه درتامین، مشاوره، توزیع و فروش کالا برمشتریان هدف از جمله فروشگاهها، صنایع تولیدی و مصرف کنندگان فراتر از گذشته طی مسیر می کند. امروزه این شرکت افتخار دارا بودن نمایندگی چندین شرکت معتبردر زمینه انواع رنگ و  انواع چسب را دارا می باشد. شرکت رنگین رفاه آذران همواره بنابر سیاست ویژه مدیران شرکت، خود را ملزم به پاسخگویی به نیازها مشتریانش، بر‌اساس اولویت‌های زیر می داند:
-
رعایت کلیه حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری.- ارائه محصولات با بالاترین سطح کیفی.
-
رعایت اصول فنی و استانداردهای جهانی در فروش محصولات.- قیمت گذاری منصفانه.
-
انجام مشاوره های فنی و ارائه خدمات تخصصی علمی.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

در شرکت رنگین رفاه آذران، همواره مشتری شریک تجاری شرکت محسوب می شود. بر همین اساس پرسنل شرکت در طول انجام مراحل خرید و عقد قرارداد در خصوص محصولات شرکت (اعم از انواع چسب با کیفیت، انواع رزین صنعتی، رنگ ساختمانی و رنگ صنعتی، تمامی ابزارآلات و افزودنی های شیمیایی استاندارد) گردهمایی گروههای کالایی همچون چسب رازی، چسب غفاری، چسب جلاسنج، چسب مشهد پارس، چسب IZo، چسب پاتکس و غیره در صنعت چسب و شرکتهای رنگ ساندورا، رنگ روناس، رنگ نیپون و ایرانیان، رنگ پارس اشن، رنگ درسا شیمی، رنگ گلفام، رنگین بلاش، رنگ مارال، رنگ آریا پارس، رنگ اطلس، رنگ اکسیر، رنگ برتر شیمی، رنگ ایران کیتون و انواع ابزار و ملزومات در صنعت رنگ وجه تمایز این مجموعه از سایر فعالان در این صنایع می باشد.
از این رو ارائه ی خدمات به مشتریان را محدود نخواهند کرد و پس از فروش نیز با حفظ یکنواختی محصول، خود را ملزوم به همراهی با آنان می دانند. همچنین در راستای رعایت حقوق مشتریان و افزایش رضایتمندی آنان، همواره آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشند.


خط مشی شرکت رنگین رفاه آذران

شرکت رنگین رفاه آذران به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه پخش رنگ و چسب در استان اصفهان در جهت حفظ و ارتقای اثر بخشی فرآیندها براساس استانداردهای داخلی مقاصد کلی زیر را خط مشی قرار داده است.
۱- درک و پایش نیازها و انتظارات مشتریان به ویژه اصناف هم سو و کسب رضایت آنان 
۲- تهیه و توزیع محصولات با کیفیت و مطابق با مقرارت و قوانین صنفی و متناسب آخرین استاندارد فروشگاههای رنگ و چسب در سراسر کشور
۳-
اعتقاد به ارزش والای نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه سازمان و تاکید بر بکارگیری پرسنل با صلاحیت
۴- تعهد به بهبود مستمر تمامی فعالیت های شرکت رنگین رفاه آذران از طرح ریزی و پایش اهداف کلان و خرد
۵- انطباق با قوانین، مقررات و سایر الزامات ذی نفعان در خصوص ایمنی بهداشت و محیط زیست در جهت پیشگیری از مصدومیت ها، بیماری های شغلی و آلودگی های محیط زیستی
۶- مصرف بهینه و کاهش اتلاف منابع از طریق بازیافت و استفاده مجدد از آن ها
۷- ارتقا، سطح دانش فنی و فراهم ساختن زمینه آگاهی،آموزش،ایجاد انگیزه و مشارکت کارکنان واحد های بخش فروش،اداری و فنی و افزایش رضایت شغلی آنان
۸- توسعه کسب و کار و افزایش سهم شرکت از بازار داخلی
۹-
پیشگیری و کاهش بروز شکایات مشتری و حذف اشکالات احتمالی و آتی مدیریت و پرسنل ضمن تعهد به اجرای خط مشی، فراهم آوری منابع مورد نیاز جهت ارتقا و بازنگری دوره ای اثر بخشی سیستم مدیریت یکپارچه و درک مفاهیم مندرج در این خط مشی در جهت تحقق اهداف سازمانی هم سو بوده و از اینکه با نظرات سازنده و پویا مجموعه رنگین رفاه آذران را همراهی می فرمایید کمال تشکر را داریم.


توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

مشتری مداری

برخورد مناسب با مشتریان و احترام به حقوق مصرف کنندگان و خریداران در طول ثبت سفارش و خرید
توضیحات برای عکس ثبت نشده

ارسال سریع

سفارش شما به محض ثبت  ، پردازش شده و در کمترین زمان ممکن به تمام نقاط استان ارسال می شود.
توضیحات برای عکس ثبت نشده

مشاوره رایگان

ارائه ی مشاوره تخصصی در مورد انواع رنگ ، چسب و ابزارآلات در اسرع وقت و با یک تماس از سراسر کشور
تضمین کیفیت

تضمین کیفیت

بالاترین سطح کیفی و مناسب ترین قیمت انواع محصولات نظیر رنگ ،چسب و ابزارآلات در استان اصفهان و شهرستان نجف آباد
توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده

سیستم مدیریت کیفیت

توضیحات برای عکس ثبت نشده

سیستم مدیریت زیست محیطی

توضیحات برای عکس ثبت نشده

سیستم مدیریت رضایت مشتری

توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت رنگین رفاه آذران می باشد.