قوانین و مقررات سایت

ماده ۱. سفارش و خرید از "سایت آذری" تنها در صورت عضویت در این سایت امکان پذیر می باشد و افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.
۱.۱.سایت آذری به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و محافظت می‏‌کند.
۱.۲.در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت آذری، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
ماده ۲. افراد بالای ۱۸ سال، تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) را در سایت دارند.
۲.۱. خرید برای افراد بین ۱۲ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است.
۲.۲. رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ماده ۳. فرآیند خرید از "سایت آذری" توسط کاربر به شرح ذیل می باشد:
بازدید از محصولات و خدمات ارائه شده در سایت و پرداخت مبلغ تعیین شده به‌ یکی از روشهای ارائه شده توسط سایت
۳.۱. تنها سفارش های دارای کد پیگیری و تایید شده توسط واحد سفارش تحویل داده می شوند.
۳.۲. نام چاپ شده روی فاکتور، نامی است که کاربر در زمان عضویت به سایت ارائه داده است. بنابراین سایت "آذری"در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار، مسئولیتی ندارد.
۳.۳. صدور فاکتور بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد و فاکتور نهایی درهنگام تحویل سفارش به خریدار ارائه می گردد.
۴.۳.شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
• مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
• تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
• مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

ماده ۴. پس از اتمام عملیات خرید، امکان لغو سفارش (با توجه به نوع محصول) فقط با هماهنگی با واحد سفارش امکان پذیر است.

ماده ۵. درصورتی‌که کسی برای دریافت محصول در محل حاضر نباشد، بدیهی است خسارت وارده تماماً بر عهده‌ی شخص سفارش‌دهنده می‌باشد.

ماده ۶. پرداخت‌ها از طریق یکی از درگاه‌ های پرداخت بانکی کشور صورت می گیرد. بدیهی است مشکلات احتمالی ناشی از اختلال در این سامانه ها به عهده سایت نخواهد بود.

ماده ۷. در راستای ارتقای سطح کیفیت خدمات، اعضای سایت می توانند با هر روش ممکن، اعم از حضوری و غیر حضوری نسبت به ارائه پیشنهادات، انتقادات و شکایات خود اقدام نمایند.

ماده ۸. سایت آذری طبق مواد ۳۳ و ۵۲ قانون تجارت الکترونیک، اطلاعات زیر را جهت خرید در اختیار قرار می‌دهد: مشخصات و ویژگی‌های محصولات و یا خدمات طبق قانون تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید محصول بر عهده مشتری است.

ماده ۹. سایت این حق را دارد که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی یا موقت متوقف نماید و کاربر عضو حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.

ماده ۱۰. اگر محصول سفارش داده شده در هنگام تحویل توسط پیک یا پست دچار نقص یا مشکل باشد، کمپانی آذری مسئولیتی در قبال آن عهده دار نمی باشد و باید از طریق پست یا باربری جهت مشکل پیش آمده پیگیری نمایید.

ماده ۱۱. در صورت سو استفاده از محصولات یا خدمات سایت برای انجام امور غیر قانونی و غیر شرعی عواقب آن به صورت تمام بر عهده سفارش دهنده می باشد.

ماده ۱۲. برای سفارشاتی که گزینه ی پرداخت در محل، کارت به کارت و پرداخت آنلاین ناموفق از طرف خریدار انتخاب می شود، وی موظف به پراخت حداقل ۵۰% از کل هزینه ی محصول می باشد.
۱۲.۱. پشتیبانی سایت طی تماس تلفنی با خریدار شماره حساب بخش حسابداری را به اطلاع رسانده و خریدار پس از انتقال وجه، عکس فیش واریزی را به شماره واتس آپ ۰۹۱۶۲۱۷۴۷۶۳ ارسال می نماید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت رنگین رفاه آذران می باشد.