فروش ابزار آلات رنگ - فروش انواع ابزار آلات - قیمت ابزار آلات - فروشگاه ابزار آلات

فروش انواع ابزارآلات، در تنوع قیمت،کیفیت مناسب، گستردگی و کالایی همچون انواع سمباده، انواع غلطک، انواع قلمو، انواع پیستوله رنگ، انواع کاردک و لیسه، دستکش در شرکت رنگین رفاه آذران صورت می پذیرد. اکنون مشتریان بدون مراجعه حضوری و تنها با جستجو درون فروشگاه اینترنتی رنگ و چسب آذری، محصولات مورد نظر خود را انتخاب کرده و با ورود به بخش فروش سایت، محصولات مورد نظر خورد را سفارش دهند. شرکت رنگین رفاه آذران با نگرش رفاه درتامین، مشاوره، توزیع و فروش کالا برمشتریان از جمله فروشگاهها، صنایع تولیدی و مصرف کنندگان فراتراز گذشته طی مسیر می کند. در شرکت رنگین رفاه آذران - همواره مشتری شریک تجاری شرکت محسوب می شود. بر همین اساس پرسنل شرکت در طول انجام مراحل خرید و عقد قرار داد در خصوص محصولات شرکت (اعم از انواع چسب با کیفیت، انواع رزین صنعتی، رنگ ساختمانی و رنگ های صنعتی، تمامی ابزارآلات و افزودنی های شیمیایی استاندارد) از سایر فعالان دراین صنایع می باشد. از این رو ارائه ی خدمات به مشتریان را محدود نخواهند کرد و پس از فروش نیز با حفظ یکنواختی محصول، خود را ملزوم به همراهی با آنان می دانند. همچنین در راستای رعایت حقوق مشتریان و افزایش رضایتمندی آنان، همواره آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری می باشند.


انواع ابزارآلات و کاربرد آنها

ابزارآلات دارای انواع و کاربردهای متفاوتی می باشد که به شرح زیر است:


توضیحات برای عکس ثبت نشده

سنباده

اولین مرحله صیقلی کردن سطح قطعات و پرداخت چوب، سنباده زدن است. استفاده از سنباده نامناسب آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به چوب وارد می‌کند. انواع سنباده ها در بازار موجود است که با درجات زبری مختلف در مصارف متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنباده ها از نظر زبری به چهار دسته تقسیم می شوند:۱-سنباده خیلی زبر ۲- سنباده زبر ۳- سنباده متوسط ۴- سنباده نرم. برای خرید انواع سنباده ها کلیک نمایید.


خرید محصول :
خرید انواع سنباده


غلطک

غلطک رنگ آمیزی ساختمان یکی از پرکاربرد ترین ابزارآلات در زمینه رنگ آمیزی به حساب می آید. غلطک رنگ بروی سطوح  صاف، سطوح پلاستیکی و سطوح روغنی  کاربرد دارد و در انواع مختلفی در بازار موجود است. غلطک ها دارای دو نوع هستند، غلطک ساده و غلطک طرح دار.
غلطک های رنگ آمیزی مناسب برای رنگ های پلاستیک، رنگ روغنی آلکیدی و رنگ آکریلیک پایه آب است. برای خرید غلطک نقاشی کلیک نمایید.


خرید محصول :
خرید انواع غلطک


قلمو

یکی از پر کاربرد ترین ابزارآلات نقاشی، قلموی نقاشی بوده که در سایز های مختلف بسته به رنگ مورد استفاده و مکان مورد استفاده متغیر می باشد. انواع شکل های قلمو بصورت قلموی گرد، قلموی تخت و قلموی بادبزنی می باشد. فروش انواع قلموهای رنگ آمیزی بصورت عمده و تکی با برند های مطرحی همچون سحرو آرین در شرکت رنگین رفاه آذران صورت می پذیرد. برای خرید قلموی نقاشی کلیک نمایید.


خرید محصول :
خرید انواع قلمو


پیستوله

ابزار پیستوله رنگ برای نقاش‌ها استفاده فراوانی دارد که دارای دو قسمت بدنه پیستوله و مخزن رنگ پیستوله است. پیستوله علاوه بر استفاده برای رنگ، قابلیت استفاده برای انواع روغن جلا، ضد زنگ، آبرنگ، جوهر و غیره را نیز دارد. پیستوله ها در انواع مختلفی در بازار موجود بوده که می توان هر کدام در موارد و مکان های متفاوتی مورد استفاده قرار گیرد. برای خرید انواع پیستوله رنگ کلیک نمایید.


خرید محصول :
خرید انواع پیستوله


کاردک و لیسه

از ابزار های بتونه کاری می توان به کاردک و لیسه اشاره کرد. کاردک ابزاری انعطاف پذیر و به منظور مخلوط کردن، پهن کردن، مالیدن و برداشتن موادی، رنگ‌ ها، بتونه و گچ مورد استفاده قرار می‌گیرد. از لیسه برای صاف کردن سطوح، شکافتن گچ، حالت دادن گچ و بسیاری از کارهایی که در نقاشی انجام می‌دهند، استفاده می‌کنند. برای خرید کاردک و خرید لیسه نقاشی کلیک نمایید.سینی غلطک

یکی از ابزار رنگ آمیزی ساختمان، سینی غلطک می باشد که به کمک آن غلطک رو به رنگ آغشته می کنیم و با حرکت دادن غلطک روی سطح شیب دار آن رنگ اضافی غلطک رو گرفته و رنگ رو در تمام سطح غلطک پخش می کنیم. مخصوص انواع رنگ جهت رنگ آمیزی سریعتر و راحت تر مورد استفاده قرار می گیرد. دارای شیار مخصوص جهت نگهداشتن غلطک میباشد. برای خرید سینی غلطک کلیک نمایید.


خرید محصول :
خرید سینی غلطک


دستکش

دستکش های ضدبرش با روکش لاتکس که کاربرد های فراوانی داشته و لازمه ایمنی در هنگام کار می باشد. از جمله موارد کاربرد این دستکش ها فعالیت های ساختمانی، بهداشتی، باغبانی، مکانیکی، حمل و نقل، صنایع سنگین را شامل می شود. طراحی دستکش ها بر مبنای الگوی حرکتی دست بوده و دارای آج مناسب جهت جلوگیری از سرخوردگی اشیاء در دست می باشد. از نکاتی که باید به آن توجه کرد اینکه از تماس دستکش با مواد نفتی، روغن های معدنی و پارافین جلوگیری شود. برای خرید انواع دستکش کلیک نمایید.


خرید محصول :
خرید انواع دستکش


کمپرسور

 کمپرسور باد دارای اسم های مختلفی است که به پمپ باد، کمپرسور هوا و پمپ هوا نیز نامگذاری و شناخته می شود. اساس  کار کمپرسور، تولید هوا با فشار زیاد می باشد که تمامی این کارها در یک مخزن انجام می شود. کمپرسور باد دارای کاربردهای زیادی در زمینه صنعتی و غیر صنعتی دارد. از جمله موارد استفاده کمپرسور در مصارف خانگی می توان به باد کردن تویوپ، تایرها، توپ، جاروبرقی، یخچال و غیره اشاره کرد. برای خرید کمپرسور باد کلیک نمایید.


خرید محصول :
خرید کمپرسور


گان تفنگی

دستگاه تزریق سیلیکون وسیله ای است برای سهولت در اجرای عملیات درزگیری با درزگیرهای سیلیکونی که در بسته بندی های کارتریج عرضه می شوند. از این گان ها می توان برای تزریق انواع سیلیکون ها استفاده کرد. چسب آکواریوم یا چسب سیلیکونی یا به عبارتی چسب درزگیر از جمله چسب های پرکاربرد در منازل و صنعت ساختمان است که استفاده از آن نیازمند دستگاه چسب آکواریوم یا به عبارتی تفنگ چسب سلیکونی یا گان چسب آکواریوم است که راحتی سرعت عمل و دقت را حین استفاده افزایش می دهد. برای خرید گان سیلیکون کلیک نمایید.


خرید محصول :
خرید گان تفنگی


مغلویس

قلموهای رنگ آمیزی انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربرد متفاوتی نسبت به دیگر قلموها دارد. گونه‌های قلم مو بادبزنی، قلم مو تخت و قلمو گرد را می توان به عنوان انواع قلمو نقاشی ساختمان نام برد. برای قلموهای پلاستیک یا مغلویس سایز های ۱۲*۳ پر مصرف ترین مقلاویز ها هستند. مقلاویز که قبلا با نام مغلویس می شناسند در اندازه های ۱۲*۳ و ۱۴*۴ و ۱۵*۵ تولید می شوند و کیفیت های مناسبی برخوردار هستند که مناسب رنگ های پلاستیک بوده و به راحتی می توان با این مقلاویز ها سطح مورد نطر را رنگ آمیزی کرد. برای خرید مغلویس رنگ آمیزی کلیک نمایید.


خرید محصول :
خرید مغلویس

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت رنگین رفاه آذران می باشد.