توضیحات برای عکس ثبت نشده

شرکت رنگین رفاه آذران پیشرو در فروش انواع رنگ و فروش انواع چسب و فروش انواع ابزارآلات و ملزومات رنگ، شرکتی پویا که کیفیت و مشتری مداری هدف کار خویش قرار داده تا بهترین محصولات و خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. این شرکت با دارا بودن استاندارهایی از جمله ایزو ۹۰۰۱ (مدیریت کیفیت)، ایزو ۱۴۰۰۱(مدیریت زیست محیطی) و ایزو ۱۰۰۰۴ (رضایتمندی مشتری) همواره می کوشد مشتری مداری، ارتباط مستمر و موفق در جذب مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهد و همچنین توانسته انواع محصولات رنگ و چسب را در استان اصفهان گردهم آورده تا مشتریان بدون هیچ مشکلی در خصوص خرید محصولات بتواند آن ها را تهیه نمایند. از جمله محصولات پر فروش این مجموعه چسب رازی، چسب غفاری، چسب جلاسنج، چسب مشهد پارس، چسب IZo، چسب پاتکس و غیره در صنعت چسب و و در زمینه رنگ، رنگ ساندورا، رنگ روناس، رنگ نیپون و ایرانیان، رنگ پارس اشن، رنگ درسا شیمی، رنگ گلفام، رنگین بلاش، رنگ مارال، رنگ آریا پارس، رنگ اطلس، رنگ اکسیر، رنگ برتر شیمی، رنگ ایران کیتون و انواع ابزارآلات از جمله قلمو، غلطک، سنباده می باشد.

چسب بتن چیست ؟

چسب بتن چیست ؟

چسبهای بتن یکی از پر کاربردی ترین محصولات در ساختمان سازی و همچنین در ساخت انواع منازل مسکونی، تجاری و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد.
...

رنگ پودری چیست ؟

همه چیز درباره رنگ های پودری

رنگ پودری، پوشش‌های پودری مرکب از پیگمنت‌، رزین، فیلر و مواد افزودنی هستند که ابتدا این مواد را در اکسترودر به‌صورت مذاب درمی‌آورند تا با هم مخلوط شوند که اصطلاحا به این فرآیند «اکسترود شدن» می‌گویند.
...

غلطک رنگ آمیزی ساختمان

غلطک رنگ آمیزی ساختمان

غلطک‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند که هر کدام می‌توانند در مکان مشخصی به شما در نقاشی و رنگ آمیزی کمک کنند، در ادامه مدل های مختلف غلتک رنگ را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
...

انواع چسب های رازی

انواع چسب های رازی

شرکت چسب رازی در سال ۱۳۵۹ پایه ریزی شد و این ایده ابتدا با تشکیل شرکت شیمیایی رازی برای تولید انواع چسب های صنعتی و خانگی شکل گرفت که در سال ۱۳۶۱ به تولید رسید. شرکت شیمیایی رازی سالیانه ۱۸۰۰۰ تن چسب تولید می کند.
...

پوشش و چسب های کند کننده و ضد حریق

پوشش و چسب های ضد حریق

تولید فرآورده های ضد حریق از جمله دیوار پوش ها و پارتیشن های ضد حریق با قابلیت های بسیاری از جمله زمینه های استفاده می توان تقویت تمام  یا بخش های مهمی از مراکزی مثل بانک ها، مراکز اداری و تجاری، مراکز فرهنگی و تفریحی در مقابل حریق اشاره نمود.
...

همه چیز درباره چسب های پلی اورتان

همه چیز درباره چسب های پلی اورتان

چسب پلی اورتان نوعی از چسب می باشد که در صنایع مختلف صنعتی و تجاری و همچنین در وسایل سرگرمی و صنایع دستی به کار می رود. فرمولاسیون بعضی از چسب های اورتان به گونه ای است که می توانند به عنوان درزگیر یا وسیله بتونه کاری به کار روند.
...

کاتالوگ رنگ های روغنی نیپون

کاتالوگ رنگ های روغنی نیپون

کاتالوگ رنگ های ساختمانی، به دفترچه یا کتابچه کاملی گفته می شود که به معرفی انواع رنگ های تولید شده که محصولی یا خدمتی را به مشتریان ارائه میدهد، می پردازد.
...

کاتالوگ رنگ های پایه آب نیپون

کاتالوگ رنگ های پایه آب نیپون

کاتالوگ به دفترچه یا کتابچه کاملی گفته می شود که به معرفی شرکت یا سازمان یا کارخانه ای که محصولی یا خدمتی را به مشتریان خود ارائه میدهد، می پردازد. کاتالوگ ها برای ایجاد رابطه بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان تولید می شود.
...

طرز صحیح بتونه کاری ساختمان

طرز صحیح بتونه کاری ساختمان

انجام بتونه کاری و نحوه اجرای آن روی دیوار یکی از مراحل مادر هنگام رنگ آمیزی دیوارها است. بتونه کاری روی دیوار باعث پوشش دادن و هموار ساختن آن می‌شود تا بتوان روی آن فعالیت‌های دیگری همچون رنگ آمیزی یا کاغذ دیواری انجام داد.
...

کاتالوگ رنگ های روناس

کاتالوگ پاسوری رنگ های روناس

کاتالوگ رنگ های ساختمانی، به دفترچه یا کتابچه کاملی گفته می شود که به معرفی انواع رنگ های تولید شده که محصولی یا خدمتی را به مشتریان ارائه میدهد، می پردازد.
...

راهنمای استفاده از رنگ های ساختمانی

راهنمای استفاده از رنگ های ساختمانی

اگر نیاز دارید حال و هوای جدیدی به خانه بدهید ولی نمی‌توانید زیاد هزینه کنید، رنگ‌آمیزی بهترین انتخاب است. رنگ‌ها جز مصالحی از ساختمان هستند که جلوه خاصی به فضای ساختمان می‌بخشند و تاثیر مستقیمی بر روی دکوراسیون داخلی منزل دارند.
...

کاتالوگ رنگ های درسا شیمی

کاتالوگ رنگ های درسا شیمی

کاتالوگ فهرست و سندی است از اقلامی که قرار است به فروش برسند، که به افراد معرفی گردند به همراه توضیحات و قیمت آن ها به صورت یک سند چاپی و یا سند الکترونیکی بر روی اینترنت، سی دی، دی وی دی و غیره انتشار می یابند.
...

آشنایی با انواع رنگ های پودری

آشنایی با انواع رنگ های پودری

پوشش‌های پودری از پیگمنت‌، رزین، فیلر و مواد افزودنی هستند رنگ پودری کوره ای پوششی مناسبی برای حفاظ روی دیوار است که به صورت پودر ساخته می شود. درساختار رنگ پودری از رزینهای جامد که خاصیت القاء یا همان باردار شدن را دارد استفاده می شود .
...

آشنایی با انواع سنباده ها

آشنایی با انواع سنباده ها

سنباده ورقه‌ای از جنس کاغذ یا مقوا یا پارچه است که دانه‌های سخت ساینده بر روی آن به وسیلهٔ چسب مخصوص چسبانده می‌شوند و برای ساییدن مواد گوناگونی چون فلزات، چوب، گچ و در بعضی موارد سرامیک استفاده می‌شود.
...

چسب سنگ را بهتر بشناسیم؟

چسب سنگ را بهتر بشناسیم؟

چسب سنگ یک چسب دوجزئی بر پایه پلی استر می باشد که جهت چسباندن کلیه قطعات سنگی در صنایع، منازل و ساختمان سازی و نماکاری مورد استفاده قرار می گیرد. چسب سنگ در برابر تغییرات جوی، نفوذ آب، سرما و گرمای شدید و حلال‌هایی مانند نفت مقاوم است.
...

طرز تهیه چسب کاغذ دیواری

طرز تهیه چسب کاغذ دیواری

چسب مخصوص کاغذ دیواری، چسب مخصوصی بر پایه نشاسته اصلاح شده یا متیل سلولز است که برای فیکس کردن کاغذ دیواری به دیوارها استفاده می شود.
...

همه چیز در مورد رنگ های ترافیکی

همه چیز در مورد رنگ های ترافیکی

رنگ ترافیکی بر پایه رزین های اکریلیک، ترموپلاست، کلرو کائوچو و وینیلی طراحی گردیده است. رنگ ترافیکی به دلیل مقاومت بالای سایشی و مقاومت های خوب مکانیکی و ضربه پذیری، انعطاف پذیری بالا برای مصارف ترافیکی در سطوح بتنی و آسفالت، پیشنهاد می گردد.
...

درباره رنگ های جدولی هوا خشک

درباره رنگ های جدولی هوا خشک

در این رنگ ها، فیلم بر اساس تبخیر حلال های آلی یا آب و به همراه واکنش رزین با اکسیژن هوا پخت و فیلم خشک تشکیل می شود. زمان خشک شدن بیش از هر چیز دیگر به دمای هوا بستگی دارد. واکنش رزین با اکسیژن معمولا در بالاتر از صفر درجه سانتی گراد انجام میشود.
...

پولیش چیست و چه تفاوتی با واکس خودرو دارد؟

تفاوتهای پولیش و واکس خودرو

پولیش یک نوع ماده ساینده است و پولیش کاری شبیه سنباده عمل می کند. اما دانه های بسیار ریزتر آن نسبت به سنباده کار پرداخت را انجام می دهد. سائیدن از طریق اصطکاک دانه های ریز و مواد پولیشی و غلت زدن بر روی بدن خودرو ایجاد می شود. زمانی که قصد براق کردن خودرو و از بین بردن خراش های آن را دارید در حقیقت یک لایه از سطح رنگ را از بین می برید.
...

رنگ های شاپان چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

رنگ های شاپان چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

رنگ شاپان یکی از قدیمی ترین و رایج ترین رنگها و روشهای رنگکاری چوب و همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین رنگهای چوب و پتینه می باشد. بدلیل اجرای آسان و هزینه کم، این رنگ همیشه به عنوان یکی از رنگهای پر مصرف در بین استاد کاران نقاشی و رنگکاری میباشد. شاپان های قدیمی در واقع قیر تصفیه شده میباشد
...

انواع پیستوله و کاربرد های آن چیست ؟

انواع پیستوله و کاربرد های آن چیست ؟

این روزها برای نقاشی و رنگ کاری سطوح مختلف ابزارهای متعددی وارد بازار شده است. یکی از این ابزارها، ابزار پیستوله رنگی است. ابزار پیستوله رنگی برای نقشه‌کش‌ها و نقاش‌ها استفاده فراوانی دارد که در یک مخزن استوانه‌ای قرار گرفته است.
...

انواع رنگ های اپوکسی کدامند؟

انواع رنگ های اپوکسی کدامند؟

رنگ های اپوکسی، رنگهایی گرماسخت یا ترموست هستند که از واکنش شیمیایی رزین اپوکساید با هاردنرهای پلی آمید یا پلی آمین بدست می آیند و به دلیل دامنه خواص گوناگون و مطلوب، طیف گسترده ای از تولیدات رنگ صنعتی را به خود اختصاص می دهند.
...

کاربرد اسپری های رنگ

کاربرد اسپری های رنگ

یکی از روش‌های رنگ آمیزی ساختمان، رنگ آمیزی با اسپری رنگ است. اسپری رنگ می تواند کارکردهای متنوع و بسیاری در صنایع مختلف داشته باشد. اسپری رنگ ها  می تواند طیف جامع و کاملی از رنگ های مختلف را داشته باشند و بر روی سطوح متفاوت قابلیت استفاده و کاربرد داشته باشند.
...

تینر چیست؟

تینر چیست؟

تینر، حلالی است که برای رقیق کردن رنگ‌های پایه روغنی به‌کار می‌رود همچنین می‌توان برای پاک کردن بخش‌هایی که نباید رنگی می‌شده تینر را به‌کار برد. میزان مخلوط کردن این تینر با رنگ، بستگی به رنگ مورد استفاده دارد که معمولا در دستور مصرف رنگها درج شده است.
...

همه چیز درباره رزین ها

همه چیز درباره رزین ها

رزین را می توان گفت ترکیبی طبیعی یا مصنوعی است که بسیار چسبناک بوده و تحت شرایطی سخت و سفت می شود. رزین معمولا در الکل قابل حل است اما در آب حل نمی شود. این ترکیب به طرق گوناگون طبقه بندی می شود که بستگی به ترکیب شیمیایی و مورد مصرف آن دارد. رزین همچنین نقشهای زیادی در هنر، تولید پلیمر و غیره دارد.
...

چسب های فوری

چسب های فوری

چسب فوری جزو در دسترس ترین انواع چسب در بازار می باشد که علاوه بر استفاده های صنعتی و ساختمانی در زندگی روزمره نیز مورد استفاده قرار می گیرد. چسب فوری برای چسباندن انواع قطعات همچون چوبی، پلاستیکی، ام دی اف و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
...

روانشناسی رنگ ها

روانشناسی رنگ ها

در مورد روانشناسی رنگ ها و تاثیر آن در زندگی چه می دانید؟ رنگ، یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر زندگی انسان ها است و نقشی اساسی در ایجاد ارتباط میان انسان و محیط اطراف ایفا می کند. می توان گفت انسان ها و رنگ ها زیرمجموعه ای از نظام کل جهان می باشند
...

کاتالوگ رنگ روغنی ساندورا

کاتالوگ رنگ روغنی ساندورا

برای انجام نقاشی ساختمان و انتخاب بهترین رنگ مورد نظر شما به کاتالوگ رنگ نیاز پیدا خواهید کرد. همه رنگ های ساختمانی اعم از رنگ روغنی، رنگ بلکا، رنگ پلاستیک، رنگ اکریلیک، رنگ مولتی کالر و غیره دارای کاتالوگ می باشند. با استفاده از این کاتالوگ رنگها به راحتی می توانید رنگی را که مطابق با سلیقه شماست را انتخاب کنید. ...
...

کاتالوگ رنگ دکوراتیو ساندورا

کاتالوگ رنگ دکوراتیو ساندورا

برای انجام نقاشی ساختمان به شما کاتالوگ رنگ داده می شود. همه رنگ های ساختمانی اعم از رنگ روغنی، رنگ بلکا، رنگ پلاستیک، رنگ اکریلیک، رنگ مولتی کالر  و غیره دارای کاتالوگ می باشند. با استفاده از این کاتالوگ رنگها به راحتی می توانید رنگی را که مطابق با سلیقه شماست را انتخاب کنید.
...

رنگ های پلاستیکی را بیشتر بشناسیم

رنگ های پلاستیکی را بیشتر بشناسیم

یکی از پرمصرف ترین رنگ های ساختمانی گروه رنگ های پلاستیک یا امولسیون ها می باشد. ماده اصلی این رنگ لاتکس بوده و در دو نوع رنگ تمام پلاستیک ورنگ نیم پلاستیک در بازار عرضه می شود. از این رنگ می توان برای رنگ آمیزی سقف ها و دیوار هایی که نیاز به شست و شو ندارند استفاده کرد.
...

مواد و ابزارآلات لازم برای رنگ آمیزی ساختمان

مواد و ابزارآلات لازم برای رنگ آمیزی ساختمان

انتخاب ابزار مناسب رنگ آمیزی، نتایج مطلوب را به هنگام نقاشی هر فضایی در خانه تضمین می کند. شما رنگ مناسب را برای رنگ آمیزی اتاقتان انتخاب کرده اید، ولی در مورد ابزار لازم برای انجام صحیح این کار، اطلاعات دقیقی ندارید.
...

چسب های پلی اورتان چه کاربردی دارند؟

چسب های پلی اورتان چه کاربردی دارند؟

چسب پلی یورتان (Polyurethane Adhesives) به طور خلاصه PUR و یا گاهی PU نامیده می شود نوعی از چسب می باشد که ماده‌ای تک جزیی با یک ترکیب ثابت نیست بلکه پلیمری متشکل از واحدهای زنجیره آلی و متصل به اورتان و یا کاربامات ها می باشد و در صنایع مختلف تجاری به کار می رود.
...

همه چیز درباره رنگ آکریلیک

همه چیز درباره رنگ آکریلیک

رنگهای اکریلیک پایه آب نسل جدید رنگ ساختمانی می باشند که با توجه به مسائل زیست محیطی و عدم استفاده از حلالهای آلی و مواد مضر کاربردی، استفاده از این نوع رنگها رو به افزایش است، بطوریکه در حال حاضر جایگزین مناسبی برای رنگهای روغنی آلکیدی می باشند.
...

انواع رنگ های پلی استر

انواع رنگ های پلی استر

پلی استر رنگی است شفاف و بیرنگ و جزء دسته لاکهای دوتایی هستند و حلال آنها اتیلن و تینر فوری است و در مقابل رطوبت ،حرارت، الکل، اسیدها، مواد قلیایی پاک کننده، روغن و چربی، بنزین، مرکب و جوهر تا حدودی مقاوم هستند و به دو دسته تقسیم می شوند.
...

رنگ های مینرال

رنگ های مینرال

رنگ های مینرال، نمایی بسیار زیبا و شیک است که در نگاه اول به بیننده نمای سنگ گرانیت را القا می کند. این محصول ترکیب سنگدانه‌های ریز رنگی یا رنگ شده مخلوط با رزینهای اکریلیکی و مواد دیگر تشکیل شده است.
...

چسب کاشی چیست ؟

چسب کاشی چیست ؟

چسب کاشی محصولی خمیری (پایه آب) آماده مصرف، جهت نصب کاشی ها، تخته های عایق سازی در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از ماده خوب برای چسباندن کاشی ها نه تنهایی باعث می شود عملیات نصب سریعتر و ساده تر شود، بلکه از لحاظ زیبایی هم تاثیر زیادی دارد و در ظاهر منزل یا محل کار شما تاثیرگذار خواهد بود.
...

نقاشی ساختمان با مولتی کالر

نقاشی ساختمان با مولتی کالر

مولتی کالر یک رنگ جز دسته رنگ‌های ساختمانی جدید، شیک و همین طور اسپرت می‌باشد که در نقاشی ساختمان از جمله در فضاهای داخل ساختمان مانند دفاتر کار، محیط‌های فروشگاهی، راه پله‌ها، اتاق‌های خواب و یا حتی سایر محیط‌های منزل به کار می‌رود. بافت‌های سلولی بسیار ریز این رنگ که با انتخاب مشتری متشکل از چند رنگ با چند طرح مختلف است که هم‌زمان با هم روی سطح مورد نظر اعمال‌ می‌شوند. فضای تک و خاصی به محیط مورد نظر شما می‌بخشد و چشم هر بیننده‌ای را به خود جلب ...

رنگ های آلکیدی

رنگ های آلکیدی

رنگهای آلکیدی، یا به اصطلاح رنگ های روغنی، جز دسته ای از رنگ ها است که دارای براقیت بسیار خوبی می باشند که این براقیت هنگام استفاده، جز مواردی است که بسیار به آن توجه می شود و باعث زیبایی دوچندان سطح رنگ شده می شود. رنگ آلکیدی با ویژگی هایی همچون براقیت مناسب، ثبات رنگ، از سایر رنگ ها متمایز می گردد. رنگ های الکیدی روغنی بر پایه رزین های آلکیدی ساخته شده و در انواع فام از سفید تا مشکی هستند. رنگ آلکیدی روی سطوح فلزی، چوبی، سیمانی و گچی در مصارف س ...

چسب اپوکسی چیست؟

چسب اپوکسی چیست؟

چسب اپوکسی دو جزیی خمیری شکل، بدون حلال و دارای مقاومت های مکانیکی زیاد برای تعمیرات بتنی، اتصال بتن به بتن، فولاد و سنگ است. یک چسب اپوکسی دائمی برای اتصال بتن ملات نصب سنگ در داخل و یا خارج سازه می باشد که بدون حلال و بر پایه رزین های اپوکسی اصلاح شده و برای نصب نوار و ورق های مختلف بر روی سطوح افقی و عمودی مناسب می باشد. این محصول قادر به تحمل مقداری رطوبت قبل و درحین سخت شدن می باشد ولی پس از سخت شدن تبدیل به لایه ای آب بند می گردد. ...

نحوه تشکیل رنگ

نحوه تشکیل رنگ

نقاشی‌های پیدا شده در غارها که توسط رنگ‌های بدست آمده از اُخرا، و اکسیدهای هماتیت و مگنتیت کشیده شده‌اند. رَنگ عدم برابری شدت نور دریافتی در سه نوع سلول دریافت‌کننده نور رنگی قرمز، سبز و آبی در چشم باعث به وجود آمدن مفهوم رنگ در مغز می‌شود.
...

چسب سیلیکون ...

چسب سیلیکون ...

چسب های سیلیکونی در دسته ی مواد پلیمری هستند.این چسب ها به دلیل نوع ساختار شیمیایی خاص خود از مقاومت بالایی برخوردارند که هم در دماهای پایین و هم در دمای بالا قابل استفاده می باشند. پلیمر های سیلیکونی که در صنعت استفاده میشوند عمدتا در گروه متیل یا فنیل ها قرار دارند. ...

مشخصات رنگ پلی اورتان

مشخصات رنگ پلی اورتان

رنگ پلی اورتان به‌عنوان رنگ رویه در سامانه‌های پوششی چندلایه جهت رنگ‌آمیزی ماشین‌آلات صنعتی، قطعات خودرو، سازه‌های فلزی، سطوح خارجی مخازن، لوله‌های انتقال نفت و گاز، پالایشگاه‌ها و پتروشیمی، نیروگاه‌های آبی و ترکیبی و اتمی، سکوها و اسکله‌های نفتی و بندری کاربرد زیادی دارد.
...

متاسفانه برای فیلتر شما مطلبی یافت نشد


لطفا محدودیت فیلتر خود را تغییر دهید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت رنگین رفاه آذران می باشد.